*Brand NEW*MW GST60A24-P1J 60W 24V 2.5A AC ADAPTER POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand:MW
Model:GST60A24-P1J
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 2.5A
Connecter Size:
  • Model:
    [*Brand NEW*MW GST60A24-P1J 60W 2]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*MW GST60A24-P1J 60W 24V 2.5A AC ADAPTER POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*MW GST60A24-P1J 60W 24V 2.5A AC ADAPTER POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*MW GST60A24-P1J 60W 24V 2.5A AC ADAPTER POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.