*Brand NEW*MOSO 48V 1.04A-1A 45W Hikvision MSA-Z1041IS48.0-65W-Q DS-7804N-F1/4P PoE Netw
Qty.
*Brand NEW*MOSO 48V 1.04A-1A 45W Hikvision MSA-Z1041IS48.0-65W-Q DS-7804N-F1/4P PoE Network DVR Power Adapter
Item Name:
Brand:MOSO
Power Adapter Model: MSA-Z1041IS48.0-65W-Q DS-7804N-F1/4P
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 48V 1.04A-1A
Connectivity:5.5*1.7
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-35-24015035
  • Model:
    [*Brand NEW*MOSO 48V 1.04A-1A 45W]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*MOSO 48V 1.04A-1A 45W Hikvision MSA-Z1041IS48.0-65W-Q DS-7804N-F1/4P PoE Netw Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*MOSO 48V 1.04A-1A 45W Hikvision MSA-Z1041IS48.0-65W-Q DS-7804N-F1/4P PoE Netw adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*MOSO 48V 1.04A-1A 45W Hikvision MSA-Z1041IS48.0-65W-Q DS-7804N-F1/4P PoE Netw AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.