*Brand NEW*L012A240050 A101-2400500UX Dongguan Lianxun Innor Desk Lamp Air Humidifier Mi
Qty.
*Brand NEW*L012A240050 A101-2400500UX Dongguan Lianxun Innor Desk Lamp Air Humidifier Mist 24V 0.5A 1A Power Adapter
Item Name:
Model:A101-2400500UX
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 24V 0.5A 1A
Product Features and Applications
Low Power Design: 12W low power output, designed specifically for low-power devices, with low standby power consumption.
Application Scenarios:
Small smart home devices (such as smart door locks, temperature and humidity sensors)
Network devices (such as some routers, optical modem accessories)
Small LED lighting fixtures, decorative lights
Low-power monitoring devices, electronic toys
⚠️ Replacement and Usage Precautions
Core Replacement Principles:
Output voltage must strictly match 24V
Output current not less than 500mA (power not less than 12W)