*Brand NEW*J651-3602330C Power Adapter 36V 2.33A 84W 2-Pin Connector Charger 36V Two Hol
Qty.
*Brand NEW*J651-3602330C Power Adapter 36V 2.33A 84W 2-Pin Connector Charger 36V Two Holes Power Adapter Suitable for New Territories JC15-14P Household Automatic Booster Pump
Description
Genuine J651-3602330C AC/DC power adapter, delivers stable 36V DC 2.33A (84W) output with a dedicated 2-pin round connector. Designed for IT equipment and compatible devices, with 100-240V universal input, multi-safety protection, and low-heat design. Ideal replacement for original damaged/lost power supplies.
Specifications
Input: 100-240V~ 50-60Hz 1.5A
Output: 36V DC 2.33A (84W)
Model: J651-3602330C
Connector: 2-Pin Round Interface
Certifications: FC, CCC, RoHS Compliant
J651-3602330C power adapter, 36V 2.33A 84W charger, 2-pin connector power supply
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*J651-3602330C Power A]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*J651-3602330C Power Adapter 36V 2.33A 84W 2-Pin Connector Charger 36V Two Hol Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*J651-3602330C Power Adapter 36V 2.33A 84W 2-Pin Connector Charger 36V Two Hol adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*J651-3602330C Power Adapter 36V 2.33A 84W 2-Pin Connector Charger 36V Two Hol AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.