*Brand NEW*GVE GM85-480200-F charging cable POE switch 96W charging cable transformer 4
Qty.
*Brand NEW*GVE GM85-480200-F charging cable POE switch 96W charging cable transformer 48V 2A 96W power adapter
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM85-480200-F
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 2A / 96W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE GM85-480200-F ch]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*GVE GM85-480200-F charging cable POE switch 96W charging cable transformer 4 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE GM85-480200-F charging cable POE switch 96W charging cable transformer 4 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE GM85-480200-F charging cable POE switch 96W charging cable transformer 4 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.