*Brand NEW*Genuine Huntkey 28.8v 3.7A 106.56W AC Adapter HDZ1201-2B with Special Pin Power Supply
Item Code: HUNTKEY28.8V3.7A106.56W-Round9pin
Input: 100-240V 50-60Hz 2.0A Max
Adapter Output Voltage: 28.8V
Adapter Output Current: 3.7A
Adapter Power: 106.56W
Adapter tip note: Round with 9 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
HDZ1201-2B AC AdapterHDZ1201-2B REV01 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Adapter Output Voltage: 28.8V
Adapter Output Current: 3.7A
Adapter Power: 106.56W
Compatible AC Adapter Numbers:
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*Genuine Huntkey 28.8v] - 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Huntkey 28.8v 3.7A 106.56W AC Adapter HDZ1201-2B with Special Pin Pow Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*Genuine Huntkey 28.8v 3.7A 106.56W AC Adapter HDZ1201-2B with Special Pin Pow adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Huntkey 28.8v 3.7A 106.56W AC Adapter HDZ1201-2B with Special Pin Pow AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.