*Brand NEW*Genuine Huntkey 12.0v 3.0A 36.0W AC Adapter HKA0303612030-7K Power Supply Pow
Qty.
*Brand NEW*Genuine Huntkey 12.0v 3.0A 36.0W AC Adapter HKA0303612030-7K Power Supply Power Supply
Item Code: HUNTKEY12V3A36W-5.5x2.5mm
Input: 100-240v~ 50/60Hz 1.0A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3A
Adapter Power: 36W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
HKA03612030-7K AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Huntkey 12.0v]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Huntkey 12.0v 3.0A 36.0W AC Adapter HKA0303612030-7K Power Supply Pow Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Huntkey 12.0v 3.0A 36.0W AC Adapter HKA0303612030-7K Power Supply Pow adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Huntkey 12.0v 3.0A 36.0W AC Adapter HKA0303612030-7K Power Supply Pow AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.