*Brand NEW*Genuine FSP 19V 3.42A 65W AC Adapter FSP065-RBBN3 Power Supply w/PC
Qty.
Item Name:
Brand:FSP
MODER NO:FSP065-RBBN3
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:19V 3.42A 65W
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine FSP 19V 3.42A]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine FSP 19V 3.42A 65W AC Adapter FSP065-RBBN3 Power Supply w/PC Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine FSP 19V 3.42A 65W AC Adapter FSP065-RBBN3 Power Supply w/PC adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine FSP 19V 3.42A 65W AC Adapter FSP065-RBBN3 Power Supply w/PC AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.