*Brand NEW*Genuine Delta 54v 1.58A 85W Ac/DC Adapter ADP-90ER B P/N 341-101090-01 PSU Power Supply
Item Code: DELTA54V1.58A85W-Molex-4pin
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 54V
Adapter Output Current: 1.58A
Adapter Power: 85W
Adapter tip note: Molex 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
341-101090-01 AC Adapter341-101090-01 A0 AC AdapterADP-90ER B AC AdapterDAB2329205T AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 54V
Adapter Output Current: 1.58A
Adapter Power: 85W
Adapter tip note: Molex 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*Genuine Delta 54v 1.5] - 2422 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 54v 1.58A 85W Ac/DC Adapter ADP-90ER B P/N 341-101090-01 PSU Po Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 54v 1.58A 85W Ac/DC Adapter ADP-90ER B P/N 341-101090-01 PSU Po adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 54v 1.58A 85W Ac/DC Adapter ADP-90ER B P/N 341-101090-01 PSU Po AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.