*Brand NEW*Genuine 12v 2.99A /48V 0.82A AC ADAPTER PSM75U-217R Ac Adapter Hughes 1504941
Qty.
*Brand NEW*Genuine 12v 2.99A /48V 0.82A AC ADAPTER PSM75U-217R Ac Adapter Hughes 1504941-0001 Power Supply
Item Code: HUGHES12V2.99A75W-4Pins
Input: 100-240V~2A Max 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 2.99A
Adapter Power: 75W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
1504941-0001 AC AdapterPSM75U-217-R AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine 12v 2.99A /48]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine 12v 2.99A /48V 0.82A AC ADAPTER PSM75U-217R Ac Adapter Hughes 1504941 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine 12v 2.99A /48V 0.82A AC ADAPTER PSM75U-217R Ac Adapter Hughes 1504941 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine 12v 2.99A /48V 0.82A AC ADAPTER PSM75U-217R Ac Adapter Hughes 1504941 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.