*Brand NEW*FSP090-DBCA2 BUFFALO 19.5V 4.62A 90W Power Adapter Charging Cable with Pin-Ou
Qty.
*Brand NEW*FSP090-DBCA2 BUFFALO 19.5V 4.62A 90W Power Adapter Charging Cable with Pin-Out Transformer
Item Name:
Brand: BUFFALO
Power Adapter Model:EA12323N-1950
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 19.5V
Power: 4.62A /90W
Connector:6.5*4.4
Product Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP090-DBCA2 BUFFALO]
  • 5342 Units in Stock
*Brand NEW*FSP090-DBCA2 BUFFALO 19.5V 4.62A 90W Power Adapter Charging Cable with Pin-Ou Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP090-DBCA2 BUFFALO 19.5V 4.62A 90W Power Adapter Charging Cable with Pin-Ou adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP090-DBCA2 BUFFALO 19.5V 4.62A 90W Power Adapter Charging Cable with Pin-Ou AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.