*Brand NEW*FSP025-DINANS2 FSP 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER Power Sup
Qty.
*Brand NEW*FSP025-DINANS2 FSP 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER Power Supply
Item Name:
Brand:FSP
MODER NO:FSP025-DINANS2
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5*2.5/2.1mm
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP025-DINANS2 FSP 48]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW*FSP025-DINANS2 FSP 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER Power Sup Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP025-DINANS2 FSP 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER Power Sup adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP025-DINANS2 FSP 48V 0.52A 0.4A 0.38A 0.35A 0.3A 0.25A AC ADAPTER Power Sup AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.