*Brand NEW*FSP FSP120-ACB 24V 5A AC ADAPTER Power Supply
Item Name:
Brand:FSP
Model:FSP120-ACB
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 5A
Connecter Size:4pin
Brand:FSP
Model:FSP120-ACB
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 5A
Connecter Size:4pin
- Model:
[*Brand NEW*FSP FSP120-ACB 24V 5A] - 2322 Units in Stock
*Brand NEW*FSP FSP120-ACB 24V 5A AC ADAPTER Power Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*FSP FSP120-ACB 24V 5A AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP FSP120-ACB 24V 5A AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
You may also like:
*Brand NEW* 12V 2A AC ADAPTER EUSA+24120-2000 Power Supply