*Brand NEW*EDAC 20V 6A 120W AC ADAPTER EA11203B GTM43004P-12024-4.0-T3 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:EDAC
MODER NO:GTM43004P-12024-4.0-T3 EA11203B
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:20V 6A 120W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size: 4pin
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*EDAC 20V 6A 120W AC A]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*EDAC 20V 6A 120W AC ADAPTER EA11203B GTM43004P-12024-4.0-T3 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*EDAC 20V 6A 120W AC ADAPTER EA11203B GTM43004P-12024-4.0-T3 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*EDAC 20V 6A 120W AC ADAPTER EA11203B GTM43004P-12024-4.0-T3 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.