*Brand NEW*EA12101M-240 FTB-500-QTR EDAC 24V 8.33A 200W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:EDAC
MODER NO:EA12101M-240
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:24V 8.33A 200W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:4pin
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*EA12101M-240 FTB-500-]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*EA12101M-240 FTB-500-QTR EDAC 24V 8.33A 200W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*EA12101M-240 FTB-500-QTR EDAC 24V 8.33A 200W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*EA12101M-240 FTB-500-QTR EDAC 24V 8.33A 200W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.