*Brand NEW*CWT KPL-030S-VI charging cable 30W DC POE power supply transformer 48V 0.63A
Qty.
*Brand NEW*CWT KPL-030S-VI charging cable 30W DC POE power supply transformer 48V 0.63A power adapter
Item Name:
Brand:CWT
Power Adapter Model:KPL-030S-VI
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 0.63A 30W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*CWT KPL-030S-VI charg]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*CWT KPL-030S-VI charging cable 30W DC POE power supply transformer 48V 0.63A Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*CWT KPL-030S-VI charging cable 30W DC POE power supply transformer 48V 0.63A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*CWT KPL-030S-VI charging cable 30W DC POE power supply transformer 48V 0.63A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.