*Brand NEW*CQ24-120200-AC Monitor Router Round Hole 24W Hongqi 12V 2A Power Adapter
Qty.
Item Name:
Power Adapter Model:CQ24-120200-AC
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:12V 2A
Connectivity: 5.5*2.1
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-35-24015035
  • Model:
    [*Brand NEW*CQ24-120200-AC Monito]
  • 4222 Units in Stock
*Brand NEW*CQ24-120200-AC Monitor Router Round Hole 24W Hongqi 12V 2A Power Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*CQ24-120200-AC Monitor Router Round Hole 24W Hongqi 12V 2A Power Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*CQ24-120200-AC Monitor Router Round Hole 24W Hongqi 12V 2A Power Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.