*Brand NEW*compatible with AD120BWM240500A water purifier 24V 5A transformer 120.0W Kaiy
Qty.
*Brand NEW*compatible with AD120BWM240500A water purifier 24V 5A transformer 120.0W Kaiyuan 24.0V 5.0A power adapter
Item Name:
Brand: Kaiyuan
Power Adapter Model: AD120BWM240500A
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage: 24V
Power: 5A 120W
Interface: 5.5*2.5mm
Color: Black
Attributes: Original Authentic Product
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*compatible with AD120]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*compatible with AD120BWM240500A water purifier 24V 5A transformer 120.0W Kaiy Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*compatible with AD120BWM240500A water purifier 24V 5A transformer 120.0W Kaiy adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*compatible with AD120BWM240500A water purifier 24V 5A transformer 120.0W Kaiy AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.