*Brand NEW*BSD 32/24VDC 60W Automation's modified power adapter BSP-32HL-60W power contr
Qty.
*Brand NEW*BSD 32/24VDC 60W Automation's modified power adapter BSP-32HL-60W power controller cable
Item Name:
Brand:BSD
Power Adapter Model: BSP-32HL-60W
Input Voltage: 220VAC 50Hz
Output Voltage: 32/24VDC
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-35-24015035
  • Model:
    [*Brand NEW*BSD 32/24VDC 60W Auto]
  • 1111 Units in Stock
*Brand NEW*BSD 32/24VDC 60W Automation's modified power adapter BSP-32HL-60W power contr Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*BSD 32/24VDC 60W Automation's modified power adapter BSP-32HL-60W power contr adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*BSD 32/24VDC 60W Automation's modified power adapter BSP-32HL-60W power contr AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.