*Brand NEW*AY180AA-ZF190923M 19V 9.23A Power Adapter Laptop Charger Cable 19V 180W
Qty.
Item Name:
Model:AY180AA-ZF190923M
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 9.23A
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*AY180AA-ZF190923M 19V]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*AY180AA-ZF190923M 19V 9.23A Power Adapter Laptop Charger Cable 19V 180W Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*AY180AA-ZF190923M 19V 9.23A Power Adapter Laptop Charger Cable 19V 180W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*AY180AA-ZF190923M 19V 9.23A Power Adapter Laptop Charger Cable 19V 180W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.