*Brand NEW*ADS-96HLA-19-1 24096E 24.0V 4.0A 96.0W Topzhu 3D printer automatic feeding s
Qty.
*Brand NEW*ADS-96HLA-19-1 24096E 24.0V 4.0A 96.0W Topzhu 3D printer automatic feeding system AMS2 Pro power adapter drying function charging cable
Item Name:
Model:ADS-96HLA-19-1 24096E
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24.0V 4.0A 96.0W
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*ADS-96HLA-19-1 24096E]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*ADS-96HLA-19-1 24096E 24.0V 4.0A 96.0W Topzhu 3D printer automatic feeding s Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*ADS-96HLA-19-1 24096E 24.0V 4.0A 96.0W Topzhu 3D printer automatic feeding s adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*ADS-96HLA-19-1 24096E 24.0V 4.0A 96.0W Topzhu 3D printer automatic feeding s AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.