*Brand NEW*AC24V 3500mA AC Adapter 220V YDF-243500 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:
Model:YDF-243500
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:AC24V 3500mA
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*AC24V 3500mA AC Adapt]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*AC24V 3500mA AC Adapter 220V YDF-243500 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*AC24V 3500mA AC Adapter 220V YDF-243500 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*AC24V 3500mA AC Adapter 220V YDF-243500 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.