*Brand NEW*9V 6A 54W AC Adapter EADP-54HB Genuine Delta EADP-54HB A For POS System Power
Qty.
*Brand NEW*9V 6A 54W AC Adapter EADP-54HB Genuine Delta EADP-54HB A For POS System Power Supply
Item Code: DELTA9V6A54W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V 1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 9V
Adapter Output Current: 6A
Adapter Power: 54W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
EADP-54HB AC Adapter EADP-54HB A AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*9V 6A 54W AC Adapter]
  • 3543 Units in Stock
*Brand NEW*9V 6A 54W AC Adapter EADP-54HB Genuine Delta EADP-54HB A For POS System Power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*9V 6A 54W AC Adapter EADP-54HB Genuine Delta EADP-54HB A For POS System Power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*9V 6A 54W AC Adapter EADP-54HB Genuine Delta EADP-54HB A For POS System Power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.