*Brand NEW*9NA3300104 19.5v 16.9A 330W Ac Adapter Genuine FSP Group FSP330-AJAN3 For Gam
Qty.
*Brand NEW*9NA3300104 19.5v 16.9A 330W Ac Adapter Genuine FSP Group FSP330-AJAN3 For Gaming Laptop Rectangle3 Tip POWER Supply
Item Code: FSP19.5V16.9A330W-Rectangle3
Input: 100-240V~4.2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19.5V
Adapter Output Current: 16.9A
Adapter Power: 330W
Adapter tip note: Rectangle3
Compatible AC Adapter Numbers:
9NA3300104 AC AdapterFSP330-AJAN3 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*9NA3300104 19.5v 16.9]
  • 5575 Units in Stock
*Brand NEW*9NA3300104 19.5v 16.9A 330W Ac Adapter Genuine FSP Group FSP330-AJAN3 For Gam Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*9NA3300104 19.5v 16.9A 330W Ac Adapter Genuine FSP Group FSP330-AJAN3 For Gam adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*9NA3300104 19.5v 16.9A 330W Ac Adapter Genuine FSP Group FSP330-AJAN3 For Gam AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.