*Brand NEW*9NA15050003 Genuine FSP 24v 6.25A 150W AC Adapter FSP150-AAAN3 Switching Roun
Qty.
*Brand NEW*9NA15050003 Genuine FSP 24v 6.25A 150W AC Adapter FSP150-AAAN3 Switching Round with 4 Pins PSU POWER Supply
Item Code: FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 6.25A
Adapter Power: 150W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
9NA15050003 AC Adapter
FSP150-AAAN3 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*9NA15050003 Genuine F]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW*9NA15050003 Genuine FSP 24v 6.25A 150W AC Adapter FSP150-AAAN3 Switching Roun Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*9NA15050003 Genuine FSP 24v 6.25A 150W AC Adapter FSP150-AAAN3 Switching Roun adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*9NA15050003 Genuine FSP 24v 6.25A 150W AC Adapter FSP150-AAAN3 Switching Roun AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.