*Brand NEW*5.5*2.1MM MOSO 24V 2.5A 60W AC/DC Adapter MS-Z2500R240-060B0-Q Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:MOSO
Model:MS-Z2500R240-060B0-Q
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:24V 2.5A 60W
Adapter Plug Size: 5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*5.5*2.1MM MOSO 24V 2.]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*5.5*2.1MM MOSO 24V 2.5A 60W AC/DC Adapter MS-Z2500R240-060B0-Q Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*5.5*2.1MM MOSO 24V 2.5A 60W AC/DC Adapter MS-Z2500R240-060B0-Q Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*5.5*2.1MM MOSO 24V 2.5A 60W AC/DC Adapter MS-Z2500R240-060B0-Q Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.