*Brand NEW*5.5*2.1mm GPE060D-180350D OH-1065A1803500U 18V 3.5A AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
MODER NO:OH-1065A1803500U GPE060D-180350D
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:18V 3.5A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5*2.1mm
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*5.5*2.1mm GPE060D-180]
  • 3534 Units in Stock
*Brand NEW*5.5*2.1mm GPE060D-180350D OH-1065A1803500U 18V 3.5A AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*5.5*2.1mm GPE060D-180350D OH-1065A1803500U 18V 3.5A AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*5.5*2.1mm GPE060D-180350D OH-1065A1803500U 18V 3.5A AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.