*Brand NEW*54V 1.11A 60W Power Adapter TDX-5401110 Round Pin Charging Cable 60W Transfor
Qty.
*Brand NEW*54V 1.11A 60W Power Adapter TDX-5401110 Round Pin Charging Cable 60W Transformer
Item Name:
Power Adapter Model:TDX-5401110
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage: 54V 1.11A 60W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-REAN
  • Model:
    [*Brand NEW*54V 1.11A 60W Power A]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*54V 1.11A 60W Power Adapter TDX-5401110 Round Pin Charging Cable 60W Transfor Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*54V 1.11A 60W Power Adapter TDX-5401110 Round Pin Charging Cable 60W Transfor adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*54V 1.11A 60W Power Adapter TDX-5401110 Round Pin Charging Cable 60W Transfor AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.