*Brand NEW*48V 0.35A 350mA AC ADAPTER XKD-C0350IC48.0-18B-CN MOSO H3C WAP722H Mini A31 A
Qty.
*Brand NEW*48V 0.35A 350mA AC ADAPTER XKD-C0350IC48.0-18B-CN MOSO H3C WAP722H Mini A31 AP 48V 0.4A Power Supply
Item Name:
Brand:MOSO
MODER NO:XKD-C0350IC48.0-18B-CN
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:48V 0.35A 350mA
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5*2.1mm
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*48V 0.35A 350mA AC AD]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*48V 0.35A 350mA AC ADAPTER XKD-C0350IC48.0-18B-CN MOSO H3C WAP722H Mini A31 A Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*48V 0.35A 350mA AC ADAPTER XKD-C0350IC48.0-18B-CN MOSO H3C WAP722H Mini A31 A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*48V 0.35A 350mA AC ADAPTER XKD-C0350IC48.0-18B-CN MOSO H3C WAP722H Mini A31 A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.