*Brand NEW*24V 2.7A AC/DC Adapter GQ65-240270-E1 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:
Model:GQ65-240270-E1
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:24V 2.7A
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*24V 2.7A AC/DC Adapte]
  • 2223 Units in Stock
*Brand NEW*24V 2.7A AC/DC Adapter GQ65-240270-E1 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*24V 2.7A AC/DC Adapter GQ65-240270-E1 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*24V 2.7A AC/DC Adapter GQ65-240270-E1 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.