*Brand NEW*24V 2.5A 5.5*2.1-port plug-in power adapter SOY-2400250-332 DC 24V 60W Origin
Qty.
*Brand NEW*24V 2.5A 5.5*2.1-port plug-in power adapter SOY-2400250-332 DC 24V 60W Original FDL1207A Thermal Printer Power Adapter 24V 2.5A Power Cord 2A Round Charger
Item Name:
Power Adapter Model: SOY-2400250-332
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output voltage:24V 2.5A
Connector:5.5*2.1
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*24V 2.5A 5.5*2.1-port]
  • 2311 Units in Stock
*Brand NEW*24V 2.5A 5.5*2.1-port plug-in power adapter SOY-2400250-332 DC 24V 60W Origin Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*24V 2.5A 5.5*2.1-port plug-in power adapter SOY-2400250-332 DC 24V 60W Origin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*24V 2.5A 5.5*2.1-port plug-in power adapter SOY-2400250-332 DC 24V 60W Origin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.