*Brand NEW*20.0v 12.0A 240W AC Adapter ADP-120VH D Genuine Delta ADP-240EB D Small 4.5 x
Qty.
*Brand NEW*20.0v 12.0A 240W AC Adapter ADP-120VH D Genuine Delta ADP-240EB D Small 4.5 x 3.0mm tip POWER Supply