*Brand NEW*19V 9.47A 180W AC Adapter AY180BA-ZF190947M Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:AY180BA-ZF190947M
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 9.47A
Connecter Size:4pin
  • Model:
    [*Brand NEW*19V 9.47A 180W AC Ada]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*19V 9.47A 180W AC Adapter AY180BA-ZF190947M Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19V 9.47A 180W AC Adapter AY180BA-ZF190947M Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19V 9.47A 180W AC Adapter AY180BA-ZF190947M Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.