*Brand NEW*19V 6.3A AC ADAPTER SOY-1900630-410-B POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Model:SOY-1900630-410-B
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 6.3A
Connecter Size:5.5*2.5mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
  • Model:
    [*Brand NEW*19V 6.3A AC ADAPTER S]
  • 3222 Units in Stock
*Brand NEW*19V 6.3A AC ADAPTER SOY-1900630-410-B POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19V 6.3A AC ADAPTER SOY-1900630-410-B POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19V 6.3A AC ADAPTER SOY-1900630-410-B POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.