*Brand NEW*19V 3.42A 65W DC Adapter APD Asia Power Source DA-65A19/NB-65B19/NB-65C19 Com
Qty.
*Brand NEW*19V 3.42A 65W DC Adapter APD Asia Power Source DA-65A19/NB-65B19/NB-65C19 Computer Laptop Charging Cable Power Adapter
Item Name:
Brand: APD
Power Adapter Model: DA-65A19
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 19V
Power: 3.42A 65W
Connector: 5.5*2.5"
Color: Black
Attributes: Brand new, authentic
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*19V 3.42A 65W DC Adap]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*19V 3.42A 65W DC Adapter APD Asia Power Source DA-65A19/NB-65B19/NB-65C19 Com Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19V 3.42A 65W DC Adapter APD Asia Power Source DA-65A19/NB-65B19/NB-65C19 Com adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19V 3.42A 65W DC Adapter APD Asia Power Source DA-65A19/NB-65B19/NB-65C19 Com AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.