*Brand NEW*19V 3.42A 65W AC ADAPTER ADS-65BI-19-2 19065G HOIOTO ADS-65BI-19-2 Power Supp
Qty.
*Brand NEW*19V 3.42A 65W AC ADAPTER ADS-65BI-19-2 19065G HOIOTO ADS-65BI-19-2 Power Supply
Item Name:
Brand:HOIOTO
MODER NO:ADS-65BI-19-2 19065G
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:19V 3.42A 65W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*19V 3.42A 65W AC ADAP]
  • 2321 Units in Stock
*Brand NEW*19V 3.42A 65W AC ADAPTER ADS-65BI-19-2 19065G HOIOTO ADS-65BI-19-2 Power Supp Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19V 3.42A 65W AC ADAPTER ADS-65BI-19-2 19065G HOIOTO ADS-65BI-19-2 Power Supp adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19V 3.42A 65W AC ADAPTER ADS-65BI-19-2 19065G HOIOTO ADS-65BI-19-2 Power Supp AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.