*Brand NEW*19.5V 11.79A AC ADAPTER EDAC EA12323N-1950 POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand:EDAC
Model:EA12323N-1950
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19.5V DC 11.79A
Connecter Size: 7.4 x 5.0mm with pin inside 90 Degree Right angle Round Barrel
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*19.5V 11.79A AC ADAPT]
  • 2321 Units in Stock
*Brand NEW*19.5V 11.79A AC ADAPTER EDAC EA12323N-1950 POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19.5V 11.79A AC ADAPTER EDAC EA12323N-1950 POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19.5V 11.79A AC ADAPTER EDAC EA12323N-1950 POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.