*Brand NEW*15V 2400MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1502400N POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FUJIA
Model:FJ-SW1502400N
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:15V 2400MA
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM/5.5*2.5MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
  • Model:
    [*Brand NEW*15V 2400MA AC DC ADAP]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*15V 2400MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1502400N POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*15V 2400MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1502400N POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*15V 2400MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1502400N POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.