*Brand NEW*12V DC 3000mA AC/DC Adapter KWY40W-1203000 Power Supply
Qty.
*Brand NEW*12V 3000mA AC/DC Adapter KWY40W-1203000 Power Supply
Item Name:
Model:KWY40W-1203000
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V DC 3000mA
DC plug size: 3.5mm X 1.35mm ( OD X ID )
(Outer Diameter: 3.5 mm . Inner Diameter: 1.35mm )
The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-)
In Stock
Packing list:
1 x AC Adapter Power Adapter
US or UK or EU or AU ....PLUG (fit your country)
Condition:
100% Brand New!
30-Days Money Back! 18 months Warranty!
Free Power Cord Fit your country!Fast Shipping!
Bid With Confidence!Nobody Beats Our Customer Services!
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 3000mA AC/DC Adap]
  • 2336 Units in Stock
*Brand NEW*12V DC 3000mA AC/DC Adapter KWY40W-1203000 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V DC 3000mA AC/DC Adapter KWY40W-1203000 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V DC 3000mA AC/DC Adapter KWY40W-1203000 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.