*Brand NEW*12V 3.0A AC/DC ADAPTER POWER-TEK SW40-12003000-WEK SW40-12003000-WA4 SW40-120
Qty.
*Brand NEW*12V 3.0A AC/DC ADAPTER POWER-TEK SW40-12003000-WEK SW40-12003000-WA4 SW40-12003000-W Power Supply
Item Name:
Brand:POWER-TEK
Model:SW40-12003000-WEK SW40-12003000-WA4 SW40-12003000-W
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V DC 3.0A
DC plug size: 5.5 X 2.5mm OD X ID
(Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.5mm , Compatible 5.5mmx2.1mm)
The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-)
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 3.0A AC/DC ADAPTE]
  • 2321 Units in Stock
*Brand NEW*12V 3.0A AC/DC ADAPTER POWER-TEK SW40-12003000-WEK SW40-12003000-WA4 SW40-120 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V 3.0A AC/DC ADAPTER POWER-TEK SW40-12003000-WEK SW40-12003000-WA4 SW40-120 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 3.0A AC/DC ADAPTER POWER-TEK SW40-12003000-WEK SW40-12003000-WA4 SW40-120 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.