*Brand NEW*12V 1A AC ADAPTER DVE DSA-12PFA-09 FCH 120100 Power Supply
Item Name:
Brand:DVE
MODER NO: DSA-12PFA-09 FCH 120100
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 1A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Brand:DVE
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 1A
Adapter Plug Size:
- Model:
[*Brand NEW*12V 1A AC ADAPTER DVE] - 2422 Units in Stock
*Brand NEW*12V 1A AC ADAPTER DVE DSA-12PFA-09 FCH 120100 Power Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*12V 1A AC ADAPTER DVE DSA-12PFA-09 FCH 120100 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 1A AC ADAPTER DVE DSA-12PFA-09 FCH 120100 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*19V 3.42A AC/DC Adapter KORG KA360 Power Supply