*Brand NEW*12V 10A power adapter CWT Qiaowei CAD120121 four-pin 4-core plug 120W with l
Qty.
*Brand NEW*12V 10A power adapter CWT Qiaowei CAD120121 four-pin 4-core plug 120W with locking thread head 5.5*2.5mm
Item Name:
Brand:CWT
Model:CAD120121
Input: AC100-240V
Output:12V 10A
Connecter Size:Interface four pins, interface 5.5*2.5, interface thread with lock
Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 10A power adapter]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*12V 10A power adapter CWT Qiaowei CAD120121 four-pin 4-core plug 120W with l Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V 10A power adapter CWT Qiaowei CAD120121 four-pin 4-core plug 120W with l adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 10A power adapter CWT Qiaowei CAD120121 four-pin 4-core plug 120W with l AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.