Item Name:
Brand:YW
Power Adapter Model:YW-3600300
Product Specifications: Power Adapter
Input Voltage: AC 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: DC 36V
Output Current: 3A
Voltage Accuracy: ±5% (no-load)
Power Polarity: Positive inside, negative outside, (inside + outside)
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Brand:YW
Power Adapter Model:YW-3600300
Output Voltage: DC 36V
Output Current: 3A