*Brand NEW* SOY-1900342-222 Soysource 19V3.42A power adapter charging cable DC19V65W tra
Qty.
*Brand NEW* SOY-1900342-222 Soysource 19V3.42A power adapter charging cable DC19V65W transformer
Item Name:
Power Adapter Model: SOY-1900342-222
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Input Voltage)
Output Voltage: 19V
Power: 3.42A / 65W
Connectivity: 5.5x2.5mm