*Brand NEW* PoE charging cable DSA-42D-48 2 4800063 48V 0.63A power adapter universal DC
Qty.
*Brand NEW* PoE charging cable DSA-42D-48 2 4800063 48V 0.63A power adapter universal DC 48V 0.27A 0.38A 0.4A 0.56A power supply
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM250-4800525-F
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 5.25A / 252W
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* PoE charging cable D]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* PoE charging cable DSA-42D-48 2 4800063 48V 0.63A power adapter universal DC Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* PoE charging cable DSA-42D-48 2 4800063 48V 0.63A power adapter universal DC adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* PoE charging cable DSA-42D-48 2 4800063 48V 0.63A power adapter universal DC AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.