*Brand NEW* NetBit 12V 3.0A AC ADAPTER NBS36J120300VU Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:NetBit
Model:NBS36J120300VU
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 3.0A
Connecter Size:5.5*2.1mm
This 12V 3A US standard 5.5*2.1 DC interface power cord is 2 meters long.
  • Model:
    [*Brand NEW* NetBit 12V 3.0A AC A]
  • 2311 Units in Stock
*Brand NEW* NetBit 12V 3.0A AC ADAPTER NBS36J120300VU Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* NetBit 12V 3.0A AC ADAPTER NBS36J120300VU Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* NetBit 12V 3.0A AC ADAPTER NBS36J120300VU Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.