*Brand NEW* Midea water purifier Angel Qinyuan water purifier DZ-240400 transformer Dazhong 24V 4A power adapter
Item Name:
Model:DZ-240400
Input: AC100-240V
Output: 24V 4A
Connecter Size:Interface four pins, interface 5.5*2.5, interface thread with lock
Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Model:DZ-240400
Input: AC100-240V
Output: 24V 4A
Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW* Midea water purifier] - 2322 Units in Stock
*Brand NEW* Midea water purifier Angel Qinyuan water purifier DZ-240400 transformer Dazh Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*ALTEC LANSING 17V 2.3A AC ADAPTER S040EM1700230 Power Supply
*Brand NEW*EPSON M159B 24V 2.1A/2A PS-180 Power Supply
Brand NEW & High-Reliability LASAIR III 110 Dust Particle Counter Dedicated Power Adapte
*Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /12V 2.5A 12V2.6A2.5A2A AC ADAPTER SO40EU1200250 Power Su