*Brand NEW* K65D290200E2 Sofa Charging Cable Transformer KPTEC Crown 29V 2A 58W Power Ad
Qty.
*Brand NEW* K65D290200E2 Sofa Charging Cable Transformer KPTEC Crown 29V 2A 58W Power Adapter
Item Name:
Brand:KPTEC
Power Adapter Model:K65D290200E2
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:29V
Power:2A /58W
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* K65D290200E2 Sofa Ch]
  • 3222 Units in Stock
*Brand NEW* K65D290200E2 Sofa Charging Cable Transformer KPTEC Crown 29V 2A 58W Power Ad Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* K65D290200E2 Sofa Charging Cable Transformer KPTEC Crown 29V 2A 58W Power Ad adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* K65D290200E2 Sofa Charging Cable Transformer KPTEC Crown 29V 2A 58W Power Ad AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.