*Brand NEW* Hot Selling! Huntkey HKA18019095-6C 19V 9.47A 180W Projector Power Adapte Hu
Qty.
*Brand NEW* Hot Selling! Huntkey HKA18019095-6C 19V 9.47A 180W Projector Power Adapte Huntkey 19V9.47A large mouth 8.0 with pin Hisense projector power adapter charger cable C1 Power Supply
Brand New Huntkey Power Adapter
Model: HKA18019095-6C
DC Output: 19V 9.47A (180W)
8.0mm Large Mouth With Pin Connector
For Hisense C1 Vidda Projector
Global 100-240V Wide Voltage Input
Multi-layer Over Safety Protection
Over-Voltage / Over-Current / Short-Circuit Proof
Stable Low Ripple Continuous Power
Original Level Durability & Performance
100% Fully Tested Before Shipping
Perfect Replacement / Spare Charger
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Hot Selling! Huntkey]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW* Hot Selling! Huntkey HKA18019095-6C 19V 9.47A 180W Projector Power Adapte Hu Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Hot Selling! Huntkey HKA18019095-6C 19V 9.47A 180W Projector Power Adapte Hu adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Hot Selling! Huntkey HKA18019095-6C 19V 9.47A 180W Projector Power Adapte Hu AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.