*Brand NEW* HKA09019546-8P / HKA09019546-6P Hangjia XMI 19.5V4.62A power adapter chargin
Qty.
Item Name:
Brand: XGIMI/Hunjia
Power Adapter Model: HKA09019546-8P / HKA09019546-6P
Input Voltage: 200-240V 50/60Hz
Output Voltage: 19.5V
Power: 4.62A / 90W
Connectivity: 5.5x2.5mm